SERTIFIKATAI

AB VILMA yra viena didžiausių elektros instaliacijos prekių gamintojų Lietuvoje. Įmonė siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Šešios gaminių linijos patenkins net išrankiausią klientą, o skirtingi dizainai – nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio – leis sukurti išskirtinį ir jaukų jūsų namų interjerą.

Mūsų elektros instaliacijos prekės yra gaminamos automatine šveicariška surinkimo įranga, todėl užtikrinama aukšta gaminių kokybė. Automatinės įrangos naudojimas leidžia pasiekti, kad būtų atrenkamos ir gamybai tiekiamos tik identiškos detalės, o preciziškas jų tikrinimas garantuoja, kad gaminys veiks ilgai ir patikimai.

VILMA gaminiai nuolatos tobulinami ir reguliariai tikrinami mūsų įmonės kokybės specialistų. Kiekvienais metais auganti gaminių paklausa yra puikus pasitikėjimo mūsų produktu įrodymas. Šiandiena mūsų prekės parduodamos ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojamos į Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos rinkas.

X